Press


Black Fairy dress review in Mini Belle blog

http://www.minibelle.nl

black ruffle dress for girl maufashion minimalist kids clothing Budget Outfit: Little black dress van Maufashion

‘One is never over-dressed or underdressed with a Little Black Dress.’ — Karl Lagerfeld.
I founded a perfect one from a minimalistic brand Maufashion.

You will be surprised by the low price and top quality.


Black Fairy dress review in Andrea blog

http://andrealebeau.blogspot.lt

maufashion black ruffle dress for girl minimalist apparel online

MAU FASHION FOR THE SEVEN-YEAR-OLD

I have always taken our kids out for their yearly photos until this year. Slipped through the cracks and all.

This big girl just turned 7 last month, and one night, I caught a wild hair to curl her hair, put on a cute dress, and snap some photos. So, that’s what we did.

We had this beautiful, comfortable, knit dress from MAU hanging in her closet, waiting for just the right opportunity. The sunset was dreamy, the bugs were chirping, and we headed to the outskirts for photos.


Interview in lithuanian children blog “Vaikui.lt”

http://www.vaikui.lt

maufashion-kids-clothing-brandVERSLI MAMA: JELENA – SUNKI PRAEITIS, TAI TIK RIMTAS SPYRIS DARYTI SAVO VERSLĄ SĖKMINGU!

Tęsiant rubriką „Versli mama“ ir atrandant vis naujų asmenybių, šiandien papasakosime tikrai neeilinę istoriją. Susipažinome su dar viena veržlia asmenybe – Jelena. Jauna mama augino savo mažą dukrytę viena, pati augo probleminėje šeimoje, bet niekas jos nestabdo ir ji kuria savo verslo projektą labai sėkmingai. Nebūtinai viskas gyvenime turi būti tobula, jog galėtum kabintis į gyvenimą ir siekti savo tikslų. Mums labai malonu, jog galime jums papasakoti Jelenos istoriją ir pristatyti jos kuriamą prekinį ženklą „MauFashion“.


Maufashion products review at mom’s blog “Lieknos bitės.lt” 

http://lieknosbites.lt

Mūsų atradimas: šio drabužėlio pavasarį reikia visiems vaikams!

Vieną dieną, besižvalgydamos interneto platybėse ir ieškodamos stilingų, patogių ir kažkuo įdomesnių drabužėlių sau bei savo mažyliams, aptikome internetinę parduotuvėlę „MauFashion“. Pasižvalgiusios supratome – tiesiog būtina kažką išbandyti iš jų asortimento, nes drabužėliai tikrai KITOKIE, niekur kitur nematyti, su išskirtinėmis detalėmis. Mes tokių norime savo vaikams!


MAU observed and included in the top 10 most respected Lithuanian clothing shop list!

http://vaikodiena.lt

maufashion-top-10

MAUFASHION (maufashion.com) – 2013 metais jaunos mamos Jelenos Taricinos įkurtas prekės ženklas MAU – tai rūbai vaikams ir suaugusiems, įkvėpti vejuoto Sankt Peterburgo, šiaurietiško minimalizmo, pagaminti su meile iš aukštos kokybės medžiagų. Šiandien MAU – tai kūrybiška komanda, kuri iš visos širdies stengiasi kad pasaulis sužinotų, kad MAU yra patogumas ir kokybė.

 

 


An interview about Maufashion in BZN Start mag

http://www.bznstart.lt

maufashion-bznstart-mano-verslas

KURIANT APRANGĄ NEBŪTINA GALVOTI APIE MADOS IMPERIJĄ

Jelena Taricina (25) sako, kad jos drabužių verslo istorija netipiška ir ne tokia jau romantiška, kaip gali pasirodyti, pažvelgus į kuriamą aprangą: siūti ėmėsi sunkiu gyvenimo metu, kai laukėsi dukters ir studijavo aprangos dizainą Sankt Peterburge. Tada tiesiog reikėjo užsidirbti gyvenimui, tačiau ir dabar, po trejų metų, prekių ženklo „MauFashion“ kūrėja sako nuolat besimokanti to, kaip amatą bei norą kurti paversti verslu, ir dalijasi drąsiomis idėjomis apie mados verslo ateitį.


Small article about Maufashion in newsletter “15min.lt”

http://www.15min.lt

maufashion-kids-clothing„Uptown Kalėdos“ mugėje išskirtinis dėmesys vaikams: nuo dizainerių darbų iki kūrybinių dirbtuvių

Renkat drabužėlius vaikams labai svarbus jų patogumas. Vėjuoto Sankt Peterburgo ir šiaurietiško minimalizmo įkvėpti „MAUFashion“ rūbai vaikams ir suaugusiems, sukurti iš minkšto medvilninio audinio, puikiai tinka laisvalaikio pramogoms. Lengvos formos, nevaržančios judesių leidžia būti savimi ir tuo pačiu atrodyti stilingai. „MAUFashion“ kuria ne tik vaikams, bet ir mamos, todėl visa šeimynėlė galės pasipuošti tarpusavyje derančiais drabužiais.


 Small article about Maufashion in magazine “Respublika”

http://www.respublika.lt

kids-wear-brand-press

Stilingam rudeniui

Jaunosios kartos dizainerė Jelena Taricina (23) kuria drabužius, kuriais pasipuošusios moterys ir vaikai iš pilkos masės išsiskiria netradicinėmis rūbų formomis. „Trikotažas – mano mėgstamiausias audinys, puikiai tinkantis laisvalaikio drabužiams. Kadangi mano kūryboje labai svarbus formos išlaikymas, ši medžiaga labai tinkama. Vėstant orams siūlau dėvėti moteriš- kus ir vaikiškus hudžius bei plono ir storo trikotažo kelnes. Šilti, jaukūs drabužiai tikrai pravers ir šiltesniais, ir vėsesniais vakarais, sušildys, o svarbiausia visuomet pakels nuotaiką“, – įsitikinusi prieš metus įkurto prekės ženklo „MaUFashion“ savininkė J.Taricina. S


Maufashion was includet in SWO Magazine weeks recommendations

www.swo.lt

muafashion-swo-magazine-to-do-list-rekomendaciju-sarasas

Nesiskiriame su džemperiais

Kai jau atrodė, jog paprasto džemperio originaliu niekaip nebepaversi, savo idėjomis nustebino „MAUfashion“ dizainerė Lena Taricina


Article about Maufashion in “Dizaino indeksas”mag

http://index.ldis.eu

maufashion-dizaino-indeksas

Kolekcija, sukurta iš minkšto medvilninio audinio, skirta laisvalaikiui bei sukuria laisvės pojūtį. Lengvos formos, nesuvaržančios judesių leidžia būti savimi ir tuo pačiu atrodyti stilingai. Sodrios, tuo pačiu švelnios spalvos, išryškina moters natūralų grožį.


Interview in “Rus Moda”mag

http://www.russmodamag.ru

maufashion-rus-moda-mag

Mur Mur, Miu Miu, MAU MAU

Дизайнер Марки MAU Fashion Лена Тарицина знает, чего хочет. Год назад она начала шить одежду для маленьких принцесс, на которую вскоре стали заглядываться и их мамы. Сегодня k толстовками и шапочками унисекс от MAU стоит очередь, а Лена делится идеями о том, какой должна быть одежда для малышей в интервью RussModaMag


Interview in instagram mag “Little fellow”

www.instagram.com

maufashion-littlefellow

Сегодня мы пригласили в гости Лену @mrs.mau, которая в рубрике working hard mama рассказала нам о тех трудностях, с которыми ей приходится периодически сталкиваться, в работе дизайнера и производителя детской одежды.